MENÜ

GÖCEK TE SÜPER LÜX 3+1 VİLLA -146 350.000 €

Göcek’e hakim bir yamaçta, ormanla kaplı bir alanda Göcek’in en güzel zeytinlerinin yetiştiği eski bir zeytin bahçesinde, bütün ağaçlar korunarak yerleştirilmiş, deniz ve orman manzaralı 4 adet çok özel villadan oluşmaktadır.

Deprem yönetmeliğine göre inşa edilen 210m2 kullanım alanlı villaların mimarisinde öncelikle çevreye uyum, yöresel malzeme kullanımı ve doğallık ön planda tutulmuştur.   Zemin katları doğal taş duvarlar üstüne kurulmuş olan villalarda ileri teknoloji eseri ısı ve su izolasyonu kullanılmıştır.

Bakır kaplı çatısıyla ahşap cumbalar, sanki onlarca yıldır oradaymış izlenimini veren renkli kiremitleri, sabun tuğlası ile yapılmış harpuştalı kuru taş bahçe duvarları, inşaat başlamadan planlanarak ekilen ve büyüyerek meyva vermeye başlayan nar, zeytin ve narenciye ağaçları sizi taşındığınız anda hiçbir şey ile uğraşmak zorunda bırakmamak için gerçekleştirilen detaylardan bazılarıdır.

Her biri değişik kotda ve kendine ait bahçesi ile bağımsız olan villalar aynı zamanda taş duvarlar içinde 4 villanın oluşturduğu bir siteden çok bir güvenli tatil köyü hüviyetindedir.

Her birine ait özel yüzme havuzu, otoparkı, su deposu ve peyzajı bitmiş bahçesi ile konumlanmış olan villalarda havuz çevresi güneşlenme alanları, yemek ve dinlenme terasları bulunmaktadır.

Villaların yatak odaları lamine parke, salon ve teraslar özel traverten kaplıdır. Mutfaklar masif Lineadecor mobilya, Franke ocak, fırın, davlumbaz, banyoda da Vitra seramik ve mobilya kullanılmıştır. Olive Garden Villalarında yaz kış yaşamayı hedefleyenler için kalorifer tesisatı, ısıtmalı klimalar ve özel dizayn edilmiş mermer şömine bulunmaktadır.

Banyo Sayısı : 3
Oda Sayısı : 3
Bina Yaşı : 0
Metrekare : 210
Kat Sayısı : 2
Daire Katı : Villa Tipi
Tip : Villa
Bölge : Göcek